خرید فرش ابریشم توسط مکباف

مرکز کارشناسی و بازرگانی فرش ابریشم ایران (مکباف ) اقدام به خرید فرش ابریشم شما از طرق زیر می نماید:

  • فرش های بافته شده در مرکز مکباف
  • فرش های خریداری شده از مرکز مکباف
  • فرش های کارشناسی شده و دارای گارانتی و تضمین قیمت مرکز مکباف

خرید فرش ابریشم دشوارترین و در عین حال لذت بخش ترین نوع کالا در میان کالاهای لوکس به شمار می رود. سختی خرید از آن جهت که در انتخاب فرش نه تنها سلیقه بلکه تخصص و تجربه نیز بسیار موثر و تأثیر گذار می باشد. این دو مقوله تنها با صرف زمان زیاد چندین ساله، شناخت دقیق از بافندگان و اشراف کامل به حوزه بازار فرش ابریشم فراهم می گردد.

لذت بخش بودن از آن حیث که فرش کالایی است با گرایش های تاریخی ، سیاسی ، مذهبی ، هنری ، اجتماعی ، کلکسیونی و نشاندهنده شخصیت و نگرش افراد علاقه مند بوده و خواهد بود. بنابر این خرید فرش ترکیبی از عناصر ذیل می باشد.

۱- بودجهخرید فرش ابریشم

۲- نگرش در خصوص رنگ و طرح

۳- سلیقه

۴- اندازه

۵- محیط پیرامونی فرش

مشاورین مرکز مکباف با در اختیار داشتن علوم مرتبط با فرش چه در حوزه خرید فرش ابریشم و چه در حوزه ارزیابی فرش ابریشم نفیس ، سعی بر آن داشته که فرایند خرید را به صورت جامع به نحو چشم گیری سهل و آسان نماید.

این فرایند شامل انتخاب فرش های گوناگون با توجه به رنگ و طرح در بازارهای گسترده در کل کشور و همچنین ارتباط مستقیم با تولید کنندگان بزرگ و بنام (دارای برند معتبر) در کشور و بخصوص فرش های ابریشم قم و همچنین توان کارشناسی و چانه زنی در تعیین قیمت و کاهش زمان انتخاب فرش ابریشم میسر گردیده است.

لذا هر فرد تنها با تصمیم خرید فرش ابریشم بدون در نظر گرفتن رنگ و طرح می تواند با بهره گیری از تخصص کارشناسان مجرب مرکز مکباف بدون صرف هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به این مهم دست یابد.

خرید فرش ابریشم نه تنها در کشور ما بلکه در سایر نقاط دنیا امریست لذت بخش و کارشناسان مکباف آماده ارائه خدمات کارشناسی فرش ابریشم به دوستداران این هنر صنعت غنی می باشد.