مکباف

فرش ابریشم

سال سابقه

کارشناسی فرش

بازرگانی فرش

قیمت گذاری

خرید و فروش فرش

بهترین نقش ها بر روی بهترین فرش ها

The Center For Appraisal and  Commercialization Of Silk Rug : MAKBAF

MAKBAF is top exporter of precious carpet

You can trust us with our birth certificates and official warranty

All carpets ,s Silk Persian carpet business center have Price Guarantee and Birth certificate Confirming the most prominent university professors ,this experienced instructors try to make your shopping more enjoyable and Your purchase is secure.

Read Morecarp pre A4

مرکز کارشناسی و بازرگانی فرش ابریشم ایران (مکباف ) اقدام به خرید کلیه فرش های شما از طرق زیر می نماید :
  • فرش های بافته شده در مرکز مکباف
  • فرش های خریداری شده از مرکز مکباف
  • فرش های کارشناسی شده و دارای گارانتی و تضمین قیمت مرکز مکباف

اساتید مجرب این مرکز سعی نموده اند تا با استفاده از دانش روز و تجربه سودمند بازرگانان این حوزه خرید لذت بخش و مطمئنی را برای شما رقم زنند.

ادامه مطلبImage69258

اعتماد شما با ما شناسنامه و ضمانت نامه رسمی ماست

افرادی که علاقمند به داشتن فرش های تمام ابریشم سفارشی و خاص هستند، می توانند با کارشناسان مکباف تماس گرفته و از نحوه دریافت مشاوره و سفارش قالی های ابریشم مطلع گردند. مشاوره در مورد خرید فرش ابریشم همراه با مشاوره تخصصی دکوراسیون داخلی صورت می پذیرد.

ادامه مطلب


persian-iranian-rug-carpet-tabriz-mahi

اعتماد شما با ما شناسنامه و ضمانت نامه رسمی ماست

مرکز کارشناسی و بازرگانی فرش ابریشم ایران (مکباف) به کمک دانش روز و کارشناسی تخصصی اساتید برجسته این حوزه اقدام به کارشناسی فرش های تمام ابریشم می نماید که پس از کارشناسی، شناسنامه و ضمانت نامه مورد تایید اساتید ممهور به مهر برجسته مکباف صادر می گردد.

ادامه مطلبkarshenasi

مرکز کارشناسی و بازرگانی فرش ابریشم ایران (مکباف) پیشنهاد می نماید جهت سهولت در امر خرید و فروش قالی های تمام ابریشم اقدامات زیر را حتما در نظر بگیرید
  • قبل از اقدام به خرید فرش تمام ابریشم از نظر کارشناسان و اساتید این مرکز در راستای خریدی مطمئن و ایمن بهره مند شوید
  • جهت سهولت در امر فروش فرش تمام ابریشم از نظر کارشناسان بازار و اساتید برجسته این رشته جهت کارشناسی و قیمت گذاری دقیق و تهیه شناسنامه بهره مند شوید
  • مشاوره رایگان جهت دسترسی به طرح و رنگ خاص مد نظر مشتریان مطابق با دکوراسیون قبل از خرید

ادامه مطلبSample Of Silk Rug

Image Title Image Title Image Title Image Title Image Title
About MAKBAF
Customers

""MAKBAF is a good select""

− Embassy 1

"یکی از بهترین کمپانی های ایران مکباف هستش ..."

− British Embassy
More About MAKBAF

هر چند صنعت قالیبافی از دیرباز بین عشایر و روستاییان قم رایج بوده است. لکن سابقه قالیبافی در قم با شیوه فعلی به اواخر دهه دوم قرن بیستم میلادی یعنی حدود ۸۰ سال قبل می رسد؛ در واقع زمانی که بازرگانان کاشان دارهای قالی را به آنجا منتقل نمودند و کار را در مقیاسی محدود شروع کردند. در کمتر از ۲۰ سال قالیبافی در آن با ابعاد تجاری گسترده به شکل پیشرفته و قابل توجهی ارائه گردید. اين صنعت بسرعت در شهر قم رونق یافت و به مرور زمان به روستاهای اطراف کشیده شد. البته نباید نادیده گرفت که قالیبافی در بین عشایر شاهسون منطقه، از قبل به شیوه ذهنی بافی مرسوم بوده است.
فرش قم در شروع با استفاده از پشمهای نه چندان ظریف وارد بازار شدند. و عموماً با رجشمار۴۰ انجام می گرفتند. در سالهای بعد هنرمندان قالیباف قم دگرگونی قالیبافی را به حد تکامل رسانیده و با فنون و قابلیت خاصی اقدام به بافت فرشهای تمام ابریشم با رجشمار بسیار بالایی نمودند. قالی های نفیس که بدین ترتیب و با این نخهای ظریف ابریشمی به بازار ارائه شد نیز تحت عنوان گل ابریشم مرسوم شدند.
طرحهای قالی قم همانند رنگهای مورد استفاده از تنوع و گستردگی خاصی برخوردار است. نقشه های قالی های قدیمی قم را طرح های مشهور به لچک و ترنج شاه عباسی – محرمات- محرابی و شکارگاه تشکیل می دادند این طرح ها که با اقتباس از نقشه های کاشان و اصفهان تهیه شده بود بسرعت با خلاقیت طراحان قم دچار تحول شده و سبک جدیدی در صنعت قالیبافی ایران شکل گرفت. این سبک با ویژگی هایی نظیر طراحی آستادانه و هماهنگی نقوش و رنگ آمیزی بدیع و کم نظیر به “سبک فرش قم” مشهور گردید.

مرکز کارشناسی و بازرگانی فرش ابریشم ایران (مکباف) با ۲۴ سال سابقه مستمر در زمینه فرش تمام ابریشم و با استفاده از اساتید به نام و برجسته این صنعت و به یاری کارشناسان و مشاوران حرفه ای فرش این افتخار را دارد تا در هر ساعتی از شبانه روز اطلاعات به روز و تخصصی خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. کلیه فرش های مکباف دارای گواهینامه و شناسنامه ممهور به مهر برجسته هستند و در هر زمان با قیمت کارشناسی خریداری می گردند.

مرکز کارشناسی فرش ابریشم ایران (مکباف) امکان ارائه فرش تمام ابریشم مطابق با سلیقه شما و هماهنگ با دکوراسیون و رنگ آمیزی فضای داخلی را دارد. همچنین در صورت تقاضای طرحهای خاص و متفاوت شما را در امر طرح های سفارشی یاری می رساند.

تمامی فرش های نفیسی که توسط اساتید و کارشناسان مرکز کارشناسی و بازرگانی فرش ابریشم (مکباف) مورد ارزیابی و تأیید قرار می گیرند، شناسنامه معتبر با امضاء اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور و مهر برجسته مکباف را دریافت می نمایند. همچنین ضمانت نامه مکباف تنها متعلق به فرش های خریداری شده از این مرکز می باشد و در هر زمان به قیمت کارشناسی خریداری می گردند.

مرکز کارشناسی فرش ابریشم ایران (مکباف) این امکان را فراهم نموده است تا در هر ساعتی از شبانه روز از طربق کارشناسان با تجربه پاسخگوی شما عزیزان باشد

Faculty member and experts of MAKBAF
Dr. Sadeghzadeh

Dr. Sadeghzadeh

Faculty Member

دکتر صادق زاده عضو هیئت علمی در مکباف می باشد. کارشناسی و ارزیابی فرش های نفیس و قیمتی تخصص ایشان است. ایشان از سال ۱۳۸۲ تا کنون با مکباف همکاری داشته و بسیاری از فرش های مکباف را کارشناسی نموده است...

Dr. Shariati

Dr. Shariati

Faculty Member

دکتر شریعتی یکی از اعضای هیئت علمی در مکباف می باشد. کارشناسی و ارزیابی فرش های نفیس و قیمتی تخصص ایشان است. ایشان از سال ۱۳۷۳ تا کنون با مکباف همکاری داشته و مدیریت صادرات فرش به استرالیا در مکباف توسط ایشان می باشد...

Dr. Kazemi

Dr. Kazemi

Faculty Member

یکی از اعضای هیئت علمی مکباف دکتر کاظمی می باشد. ایشان دارای تحصیلات تخصصی در زمینه فرش های تمام ابریشم بوده و از جمله نخبگان دانشگاهی می باشد و تجربه صادرات فرش به اغلب کشورهای دوستدار فرش ابریشم ایران را دارد....